< Zpět na Ošetření

Ošetření pleti


Něco o BABORU:


VĚDA

Vše začalo v roce 1956 černou růží – symbolem věčné krásy. Od té doby udává BABOR jako průkopník v oblasti profesionální péče o pleť tón, pokud jde o výzkum kosmetiky pro péči o pleť vyráběné v Německu.


PRECIZNOST

Naše vysoce účinné formule pro precizní péči o pleť obsahují inovativní látky a v kombinaci se speciálními technikami ošetření pleti prováděné profesionálními kosmetičkami BABOR tak přispívají k dosažení maximálního individuálního účinku.


VÝSLEDKY

Tímto způsobem je dokonale sladěno působení inovativních účinných látek a metod, které zajišťují mimořádné výsledky a obzváště luxusní blahodárný komfort.
Nevíte co si vybrat? Nebojte se!
Veškerá ošetření jsou s Váma konzultována individuálně. Při Váší první návštěvě a následném posouzení pleti je Vám doporučeno správné ošetření, které Vaše pleť potřebuje, aby i následně pracovala tak, jak zdravá pleť má.
Přístrojová ošetření jsou v ceně každého kosmetického ošetření.

(Kosmetické ošetření jsou v rozsahu 1hod. 20min. až 1hod. 50min.)


Classic line

BABOR Classic


Základem je uvolnění nečistot, nabuzení kožního metabolismu s aplikací silného koncentrátu získáte jemný, odpočatý a plný vzhled pleti.
Ošetření je vedeno podle Vaší potřeby pleti a stavu ve kterém se nachází.

1 050Kč

BABOR Intensive


Základem je hloubkové uvolnění nečistot a rohoviny s pomocí enzymu, nabuzení kožního metabolismu s aplikací silného koncentrátu získáte jemný, odpočatý a plný vzhled pleti.
Ošetření je vedeno podle Vaší potřeby pleti a stavu ve kterém se nachází.

1 150Kč

Akné STOP


Reguluje šíření bakteríí, hyperkeratózy a normalizuje zánětlivé procesy.Přispívá ke stimulaci kožního dýchání a buněčné aktivity epidermu, má silně hojiný a regenerační účinek. Terapie je na bázi specifických směsí ozonoidu a kyselin nedráždící kůži a dalších specifických produktů neurokosmetiky.
Terapie se aplikuje u těžkého postižení pleti při závažných formách akné.

1 050Kč

Special line

BABOR Collagen Biomatrix


Ošetření pleti za použití kolagenové masky BABOR Collagen Biomatrix Mask pro okamžité vypnutí a hydrataci pleti. exluzivní ošetření

1550Kč

BABOR Ampoule Effect


Intenzivní ošetření vaší pleti skvělými ampulemi s okamžitým a zároveň dlouhodobým hydratačním, omlazujícím a zpevňujícím efektem.

1450Kč

BABOR Algae Pell Off Treatment


Algae Peel Off Mask je slupovací maska z mořských řas, která dodá Vaší pleti vodu a minerály. Maska má kromě hydratačního účinku i vyhlazovací funkci.

1390Kč

Luxury Anti-aging

BABOR HSR®


BABOR HSR® LIFTING ošetření řeší tři hlavní důvody tvorby vrásek a výsledkem je tak viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur.

1490kč

BABOR ReVersive® ANTI-AGING


RE-YOUTH Complex prodlužuje životnost pleťových buněk, obnovuje pleti vlastní anti-aging mechanismy, viditelně zjemňuje pleť a dodává pleti přirozený jas a rozzářenost. Je tak podpořen mladistvý vzhled pleti a oddaluje se její stárnutí.

2450Kč

Medical line

Řešení specifických problémů pleti.


Doctor BABOR – Hypersensitive skin


Intenzivní ošetření "lékařskou" řadou pro přecitlivělou pokožku, která přehnaně reaguje. Pro pleť extrémně suchou, šupinatou a drsnou. Je vhodné i pro pleť, která se léčí s atopickou dermatitidou. Bez parfemace a syntetických barviv. Konzervace pouze pomocí čistého mikrostříbra.

1190Kč

Doctor Babor Anti Couperose Treatment


Jedinečné ošetření “lékařskou” řadou pro pleť trpící kuperózou. Redukuje její projevy a poskytuje prevenci proti jejímu výskytu. Proti červání pokožky a pro její sjednocený vzhled.

1290Kč

Doctor Babor Recountouring Treatment


Ošetření “lékařskou” řadou pro pleť, která potřebuje okamžitě vypnout, vyhladit vrásky a vymodelovat kontury a pro pleť, která chce obnovit mladistvý tvar obličeje a navrátit jemnější a pevnější pleť.

2150Kč

Doctor BABOR - Repair Treatment


Intenzivní ošetření “lékařskou” řadou pro silně poškozenou pleť.

1790Kč

Doctor BABOR Lifting - Collagen Booster Treatment


Exkluzivní a výjimečně účinné ošetření pro pleť se ztrátou přirozeného napětí a elasticity.

2150Kč

Doctor Babor Ultimate A16 Treatment


Ošetření pro unavenou, mdlou pleť, která potřebuje ochranu, omlazení a rozzáření. Obsahuje Retinew A16, vitamíny C a E a výtažek z řeřichy zahradní. Výsledkem je hebká, sjednocená pleť se svěžím a mladistvým vzhledem.

1490Kč