< Zpět na Ošetření

Ošetření pleti


Něco o BABORU:


VĚDA

Vše začalo v roce 1956 černou růží – symbolem věčné krásy. Od té doby udává BABOR jako průkopník v oblasti profesionální péče o pleť tón, pokud jde o výzkum kosmetiky pro péči o pleť vyráběné v Německu.


PRECIZNOST

Naše vysoce účinné formule pro precizní péči o pleť obsahují inovativní látky a v kombinaci se speciálními technikami ošetření pleti prováděné profesionálními kosmetičkami BABOR tak přispívají k dosažení maximálního individuálního účinku.


VÝSLEDKY

Tímto způsobem je dokonale sladěno působení inovativních účinných látek a metod, které zajišťují mimořádné výsledky a obzváště luxusní blahodárný komfort.
(Kosmetické ošetření jsou v rozsahu 90 - 120 minut)


Classic line

BABOR Classic


Skladba ošetření: čištění, zahřívací maska, peeling, BABOR BEAUTY FLUID, masáž, maska, závěrečný krém + potřebné úkony (hloubkové čištění, úprava obočí)

890Kč

BABOR Intensive


Skladba ošetření: čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, BABOR BEAUTY FLUID, masáž, maska, závěrečný krém + potřebné úkony (hloubkové čištění, úprava obočí)

990Kč

BABOR Energy Men


Ošetření pro muže přípravky řady Babor Men dodá sílu a vitalitu mužské pleti.

1200Kč

Special line

BABOR Collagen Biomatrix


Ošetření pleti za použití kolagenové masky BABOR Collagen Biomatrix Mask pro okamžité vypnutí a hydrataci pleti. exluzivní ošetření

1490Kč

BABOR Ampoule Effect


Intenzivní ošetření vaší pleti skvělými ampulemi s okamžitým a zároveň dlouhodobým hydratačním, omlazujícím a zpevňujícím efektem.

1290Kč

BABOR Algae Pell Off Treatment


Algae Peel Off Mask je slupovací maska z mořských řas, která dodá Vaší pleti vodu a minerály. Maska má kromě hydratačního účinku i vyhlazovací funkci.

1350Kč

Luxury Anti-aging

BABOR HSR®


BABOR HSR® LIFTING ošetření řeší tři hlavní důvody tvorby vrásek a výsledkem je tak viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur.

1490kč

BABOR ReVersive® ANTI-AGING


RE-YOUTH Complex prodlužuje životnost pleťových buněk, obnovuje pleti vlastní anti-aging mechanismy, viditelně zjemňuje pleť a dodává pleti přirozený jas a rozzářenost. Je tak podpořen mladistvý vzhled pleti a oddaluje se její stárnutí.

2450Kč

Medical line

Doctor BABOR – Hypersensitive skin


Intenzivní ošetření "lékařskou" řadou pro přecitlivělou pokožku, která přehnaně reaguje. Pro pleť extrémně suchou, šupinatou a drsnou. Je vhodné i pro pleť, která se léčí s atopickou dermatitidou. Bez parfemace a syntetických barviv. Konzervace pouze pomocí čistého mikrostříbra.

1190Kč

Doctor Babor Anti Couperose Treatment


Jedinečné ošetření “lékařskou” řadou pro pleť trpící kuperózou. Redukuje její projevy a poskytuje prevenci proti jejímu výskytu. Proti červání pokožky a pro její sjednocený vzhled.

1290Kč

Doctor Babor Recountouring Treatment


Ošetření “lékařskou” řadou pro pleť, která potřebuje okamžitě vypnout, vyhladit vrásky a vymodelovat kontury a pro pleť, která chce obnovit mladistvý tvar obličeje a navrátit jemnější a pevnější pleť.

2150Kč

Doctor BABOR - Repair Treatment


Intenzivní ošetření “lékařskou” řadou pro silně poškozenou pleť.

1790Kč

Doctor BABOR Lifting - Collagen Booster Treatment


Exkluzivní a výjimečně účinné ošetření pro pleť se ztrátou přirozeného napětí a elasticity.

2150Kč

Doctor Babor Ultimate A16 Treatment


Ošetření pro unavenou, mdlou pleť, která potřebuje ochranu, omlazení a rozzáření. Obsahuje Retinew A16, vitamíny C a E a výtažek z řeřichy zahradní. Výsledkem je hebká, sjednocená pleť se svěžím a mladistvým vzhledem.

1490Kč